>

Aktuality

 

Začínáme podzimní sezónu!

Tentokrát netradičně mimo Brno, a sice v Olomouci, v začínající, trochu až avantgardně vyhlížející multikulti scéně, kterou vytvořila parta mladých lidí svou pílí, nadšením a vytrvalostí, když dala mrtvému a zanedbanému prostoru jednoho anonymního vnitrobloku jméno a vdechla mu nový život.
 

Olodvorek

 

 

Milí přátelé,

naše čtvrteční vystoupením v Denisových sadech byl poslední gig před "divadelními prázdninami". K veřejnému hraní se vracíme začátkem měsíce září, kdy máme naplánovány akce mimo Brno. V Brně nás pak můžete vidět v říjnu, opět v Kabaretu des Péchés a v měsíci prosinci v rámci adventních trhů buď na náměstí Svobody nebo na Zelňáku, jako již minulý rok v kombinaci s následnou afterparty v jazzové kavárně Podobrazy.

Děkujeme Vám za projevenou přízeň v uplynulých měsících roku 2023 a těšíme se na viděnou na některém z našich poprázdninových hraní ať v Brně či někde jinde.

Případné novinky i na Bandzone

Juki a JUKI Band

 

 

PF 2023
 

Hudební klub Melodka

21. 3. 2018

V Melodce jsem byl naposled před 38 lety. Za hlubokého totáče. Klasická normalizační vinárna s odpovídajícím ambiente.
Teď je tam vše jinak. Bezva rockový klub pro mladé, pódium se světelnými rampami co hrdlo ráčí. super mix aparatura a ozvučení, dva bary, příjemná obsluha a prostorný tancparket. Prostě prima.

Program večera byl zdařile postaven na mixu zajímavých hudebních žánrů, od komorního folku až po tvrdý rock na závěr koncertu. Soudě dle reakce mladého publika, tak i naše jazzové a swingové kompozice se zpěvačkou Veronikou Beličkovou a nestárnoucí legendou mužského, brněnského, jazzového a swingového zpěvu Jardou Zvoníkem zapadly do programu dobře až výtečně. Podívejte se do galerie, jak to tam vypadalo. Jsou tam vybrané momentky a taky nějaký sestřih videoklipů. Juki

 

2018

Po delší době jsem švenkl na naše stránky a s hrůzou zjistil, že jsem více než rok našemu administrátorovi Mirkovi nepřinesl žádný postřeh či komentář k aktuálnímu dění v kapele. Tak to teď ve zkratce letem světem doženu.

Rok 2017 byl takový jakýsi rozevlátý. Můj smyčcový loket zmutoval do lokte tenisového a drží mně to až do dnes, i když se snad jeví jakási naděje, že vezmu housle zase pod bradu.

Naše zpěvačka, sluníčko kapely, Lucka během roku hodně cestovala po světě a ke konci roku změnila žánr a zpívá nyní rock. Škoda. Slíbila ale, že si jako host u nás i nadále ráda zazpívá.

Alice u flétny se zase celý rok jako doktorandka vyžívala spíše u knížek a skript a v současné době se jako budoucí nositelka titulu Ph.D. v sociologických vědách nachází na doktorandském erasmu v rakouském Grazu. Uvidíme, kam ji osud po ukončení studií zanese.

Filda Filip I. u piana zůstává nadále ve stálém kádru, i když toho měl v loňském roce až nad hlavu. Získal na JAMU bakalářský titul a řítí se za magisterskou metou. Ale nezpyšněl. Stále si s námi rád zahraje.

Když jsem psal, že ten minulý rok byl takový jakýsi, tak to platí obzvlášť o Václavovi u basy a o Mirkovi u kytary. Oba se vysekali, tedy každý zvlášť, na motorkách a měli dolámané ruce. Takže v roce 2017 jsme přes občasné veřejné hraní spíše nebyli než byli.

Nový rok však přinesl nový vítr do plachet. Našli jsme novou zpěvačku, Veroniku Beličkovou, nového klávesistu Tonyho Marko, přidal se k nám bubeník Eduard Edy Shevardnadze a jako stálý host naše řady zdobí stálice brněnského swingu Jarda Zvoník. V sestavě Verča, Jarda, Mirek, Filip I. Václav, Edy a já jako ještě nehrající kapitán jsme hráli v bohatě naplněném klubu Rusty Nail za super nálady Swingového Valentýna. Dobrý start po roce přešlapování.

Tak naši Věrní !! Zůstaňte nám věrni !! Sledujte novinky a aktuality na našich stránkách a těšíme se, že se náš fun club v tomto roce zase trochu rozroste.

PF2017

Vánoční koncert Brno

2. 12. 2016

Ahoj všem a poděkování těm, kteří v pátek našli cestu do Rusty Nailu. Atmosféra byla výborná, velká pohoda. Hrálo se nám bezvadně.
Všem, se kterými se již do konce roku nepotkáme, přejeme pěkné prožití svátků vánočních, štěstí a zdraví do roku 2017.

Vystoupení v Hodoníně

24. 9. 2016

Včera jsme se vydali mezi lázeňské šviháky a moc jsme si atmosféru pochvalovali. Velmi příjemné publikum, hosté z různých koutů republiky, ale i místní si vyšli ten večer za kulturou. 

 

Novinky v repertoáru

21.9.2016

Přátelé, můžete se těšit na nové skladby v našem repertoáru. Připravujeme pár nových kousků, trochu odklon od swingových evergreenů z dob našich babiček směrem k jazzu šedesátých až sedmdesátých let.

 

JuKi Band u mistrovství

11.9.2016

Nádherné babí léto provázelo nejen hráče včerejších zápasů v rámci Mistrovství ČR v plážovém volejbale v Brně u Olympie, ale i pořadatele a všechny, kdo si přišli užít sobotní den a poslechnout i pár swingových melodií naší kapelky.

 

My si to samozřejmě patřičně užili, pod širým nebem s milým publikem, které se i roztančilo.. paráda.

A teď už se těšíme na další hudební zážitky, tentokrát s lázeňskými šviháky v Hodoníně 23. září. Samozřejmě jste všichni srdečně vítáni. Těšíme se na Vás. Juki band.

 

Ohlédnutí za čtvrtečním večerem

26.9.2016

Úžasný večer v příjemném prostředí Cafe Zahrada - byla to opravdová terapie.. ..jak jinak v Cafe Therapy.
Děkujeme, báječně se nám hrálo.

 

Swingový a jazzový večer v Cafe Therapy 25.8.2016

9.8.2016
Srdečně zveme ve čtvrtek 25.8.2016 v 19:00 na hudební večer v krásném prostředí brněnské kavárny Cafe Therapy (Údolní 37, Brno). Zahrajeme Vám k tanci a k poslechu ragtimové, jazzové a swingové standardy ve vlastních úpravách z období od zrodu populární hudby z počátků minulého století až po současnost. Přestože je to hudba našich babiček a dědečků, tak oslovuje i současnou mladou generaci. Prostě forever young.